Translation Views (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Add
tr: Ekle

en: Page
tr: Sayfa

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Apply
tr: Uygula

en: Not translated
tr: Çevrilmemiş

en: Translated
tr: Çevrildi

en: Translation status
tr: Çeviri durumu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Column
tr: Sütun

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Source language
tr: Kaynak dil

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Outdated
tr: Süresi geçmiş

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Translation outdated
tr: Çeviri güncel değil

en: Translation changed time
tr: Çevirinin değiştirildiği zaman
