Translation Views (8.x-1.0-alpha10) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
