Translation Views (8.x-1.0-alpha10) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Not translated
te: అనువాదం కాలేదు

en: Translated
te: అనువాదమైనవి

en: Source language
te: మూల భాష

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Translation operations
te: అనువాద కార్యకలాపాలు
