Translation Views (8.x-1.0-alpha10) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Add
vi: Thêm

en: Page
vi: Trang

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Not translated
vi: Chưa được dịch

en: Translated
vi: Đã dịch

en: Translation status
vi: Tình trạng dịch thuật

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Column
vi: Cột

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
