Translation Views (8.x-1.0-alpha11) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Value
no: Verdi

en: Edit
no: Rediger

en: Add
no: Legg til

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Not translated
no: Uoversatt

en: Translated
no: Oversatt

en: Translation status
no: Oversettelsesstatus

en: Column
no: Kolonne

en: Formatter
no: Formatterer

en: - Any -
no: - Hvilken som helst -

en: Machine Name
no: Maskinlesbart navn

en: Translation outdated
no: Oversettelse utdatert

en: Translation changed time
no: Tidspunktet da oversettelsen ble endret
