Translation Views (8.x-1.0-alpha11) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Edit
pt: Editar

en: Add
pt: Adicionar

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Not translated
pt: Não traduzido

en: Translated
pt: Traduzido

en: Translation status
pt: Status da tradução

en: Column
pt: Coluna

en: Formatter
pt: Formatador

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Translation outdated
pt: Tradução desatualizada

en: Translation changed time
pt: Horário em que a tradução foi alterada
