Translation Views (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Apply
nn: Bruk

en: Translated
nn: Omsett

en: - All -
nn: - Alle -
