Translation Views (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Translated
hy: Թարգմանված
