Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Add
jv: Tambah

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Not translated
jv: Ora diterjemahna

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
