Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Add
pt: Adicionar

en: Page
pt: Página

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Changed
pt: Alterado

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Apply
pt: Aplicar

en: Not translated
pt: Não traduzido

en: Translated
pt: Traduzido

en: Translation status
pt: Estado da tradução

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Formatter
pt: Formatador

en: Source language
pt: Idioma fonte

en: Outdated
pt: Desatualizado

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: Moderation State
pt: Estado de Moderação

en: Master
pt: Principal

en: Translation outdated
pt: Tradução desatualizada

en: Translation changed time
pt: A tradução mudou o tempo
