Translation Views (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Not translated
ku: وەرنەگێڕراوە

en: Translated
ku: وەگێردراوە
