Translation Views (8.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: - Any -
mr: - काहीही -
