Translation Views (8.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Add
oc: Apondre

en: Page
oc: Pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Apply
oc: Aplicar

en: Not translated
oc: Pas traduit

en: Translated
oc: Traduch

en: Translation status
oc: Estatut de la traduccion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Column
oc: Colomna

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Outdated
oc: Obsolète

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Master
oc: Maître
