Translation Views (8.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
