Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: To
bn: বরাবর
