Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Not translated
eo: Netradukita

en: Translated
eo: Tradukita

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
