Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Add
fi: Lisää

en: Page
fi: Sivu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Apply
fi: Käytä

en: Not translated
fi: Kääntämättä

en: Translated
fi: Käännetty

en: Translation status
fi: Käännöksen tila

en: Column
fi: Palsta

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Outdated
fi: Vanhentunut

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Master
fi: Isäntä
