Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Add
gl: Engadir

en: Page
gl: Páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Apply
gl: Aplicar

en: Not translated
gl: Non traducido

en: Translated
gl: Traducido

en: Translation status
gl: Estado da traducción

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Column
gl: Columna

en: Formatter
gl: Formateador

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
