Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Not translated
gu: અનુવાદીત નથી
