Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Add
ru: Добавить

en: Page
ru: Страница

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Changed
ru: Изменение

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Apply
ru: Применить

en: Not translated
ru: Не переведено

en: Translated
ru: Переведено

en: Translation status
ru: Статус перевода

en: Offset
ru: Пропустить

en: Column
ru: Колонка

en: Formatter
ru: Форматер

en: Source language
ru: Исходный язык

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Outdated
ru: Устаревший

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Translation count
ru: Количество переводов

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Moderation State
ru: Состояние модерации

en: Master
ru: Основной

en: Translation outdated
ru: Перевод устарел

en: Translation changed time
ru: Время изменения перевода
