Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Add
af: Voeg by

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Apply
af: Pas toe

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: Translated
af: Vertaal

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
