Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Edit
am: አርትእ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Translated
am: የተተረጎመ
