Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Page
cy: Tudalen

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Not translated
cy: Heb ei gyfieithu

en: Translated
cy: Cyfieithwyd

en: Translation status
cy: Statws cyfieithu

en: Offset
cy: Ongli

en: Column
cy: Colofn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
