Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Not translated
kk: Аударылмаған
