translations pack (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Single
be: Адзінкавы

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Translations
be: Пераклады

en: Delete all translations
be: Выдаліць усе пераклады

en: Delete @language translation
be: Выдаліць @language пераклад
