translations pack (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Custom
fi: Oma

en: Translations
fi: Käännökset

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Delete all translations
fi: Poista kaikki käännökset

en: Delete @language translation
fi: Poista kielen @language käännökset
