translations pack (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Single
fr: Simple

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Translations
fr: Traductions

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Delete all translations
fr: Supprimer toutes les traductions

en: Delete @language translation
fr: Supprimer la traduction @language
