translations pack (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Single
he: יחיד

en: Custom
he: מותאם

en: Translations
he: תרגומים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Delete all translations
he: מחיקת כל התרגומים

en: Delete @language translation
he: מחיקת @language translation
