translations pack (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Single
hu: Egyszeres

en: Custom
hu: Egyéni

en: Translations
hu: Fordítások

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Delete all translations
hu: Minden fordítás törlése

en: Delete @language translation
hu: @language nyelv fordításainak törlése
