translations pack (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Single
ja: 1つ

en: Custom
ja: カスタム

en: Translations
ja: 翻訳

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Delete all translations
ja: すべての翻訳を削除

en: Delete @language translation
ja: @language の翻訳を削除
