translations pack (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Single
oc: Simpla

en: Custom
oc: Personalizat

en: Translations
oc: Traduccions

en: Multilingual
oc: Multilingüe
