translations pack (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Custom
pl: Własne

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Delete all translations
pl: Usuń wszystkie tłumaczenia

en: Delete @language translation
pl: Usuń tłumaczenie na język @language
