translations pack (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Single
pt: Simples

en: Custom
pt: Personalizado

en: Translations
pt: Traduções

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Delete all translations
pt: Apagar todas as traduções

en: Delete @language translation
pt: Excluir a tradução de @language
