translations pack (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Single
ro: Singură

en: Custom
ro: Personalizat

en: Translations
ro: Traduceri

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Delete all translations
ro: Șterge toate traducerile

en: Delete @language translation
ro: Ștergeți traducerea pentru limba @language
