translations pack (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Single
sv: Enkel

en: Custom
sv: Anpassad

en: Translations
sv: Översättningar

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Delete all translations
sv: Radera alla översättningar

en: Delete @language translation
sv: Radera översättningen @language
