translations pack (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Single
uk: Єдиний

en: Custom
uk: Власний

en: Translations
uk: Переклади

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Delete all translations
uk: Видалити усі переклади

en: Delete @language translation
uk: Видалити переклад на мову @language
