translations pack (2.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Single
da: Enkelt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Translations
da: Oversættelser

en: Multilingual
da: Sprog

en: Delete all translations
da: Slet alle oversættelser

en: Delete @language translation
da: Slet @language oversættelse
