translations pack (2.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Single
de: Einfach

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Translations
de: Übersetzungen

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Delete all translations
de: Alle Übersetzungen löschen

en: Delete @language translation
de: Übersetzung für @language löschen
