translations pack (2.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Single
el: Απλή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Delete all translations
el: Διαγραφή όλων των μεταφράσεων

en: Delete @language translation
el: Διαγραφή μετάφρασης στα @language
