translations pack (2.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Single
et: Üksik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Translations
et: Tõlked

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Delete all translations
et: Kustuta kõik tõlked

en: Delete @language translation
et: Kustuta @language tõlge
