translations pack (2.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Single
fa: تک

en: Custom
fa: سفارشی

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه
