translations pack (2.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Single
hi: एक

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Delete all translations
hi: सभी अनुवाद मिटाएं

en: Delete @language translation
hi: @language अनुवाद हटाएं।
