translations pack (2.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Single
it: Singola

en: Custom
it: Personalizzato

en: Translations
it: Traduzioni

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Delete all translations
it: Elimina tutte le traduzioni

en: Delete @language translation
it: Elimina la traduzione in @language
