translations pack (2.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Single
sk: Jediná

en: Custom
sk: Vlastná

en: Translations
sk: Preklady

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný
