translations pack (2.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Delete all translations
az: Bütün tərcümələri silin

en: Delete @language translation
az: @language tərcüməsini silin

en: Fields that apply to all languages are hidden to avoid conflicting changes. <a href=":url">Edit them on the original language form</a>.
az: Bütün dillərə aid olan sahələr ziddiyyətli dəyişikliklərin qarşısını almaq üçün gizlədilir. <a href=":url">Onları orijinal dil formasında redaktə edin</a>.
