translations pack (2.0.0-beta5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Single
id: Sendiri

en: Translations
id: Terjemahan

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Delete all translations
id: Hapus semua terjemahan

en: Delete @language translation
id: Hapus terjemahan @language

en: Fields that apply to all languages are hidden to avoid conflicting changes. <a href=":url">Edit them on the original language form</a>.
id: Bidang yang berlaku untuk semua bahasa disembunyikan untuk menghindari perubahan yang saling bertentangan. <a href=":url">Edit pada formulir bahasa asli</a>.
