translations pack (2.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Single
ca: Simple

en: Translations
ca: Traduccions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Delete all translations
ca: Suprimeix totes les traduccions

en: Delete @language translation
ca: Suprimeix la traducció @language

en: Fields that apply to all languages are hidden to avoid conflicting changes. <a href=":url">Edit them on the original language form</a>.
ca: Els camps que s'apliquen a totes les llengües resten ocults per evitar canvis conflictius. <a href=":url">Editeu-los en el formulari de la llengua original</a>.
