translations pack (2.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Single
gl: Simple

en: Translations
gl: Traduccións

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Delete all translations
gl: Borrar todas as traducións
