translations pack (2.0.0-beta5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Delete all translations
lt: Pašalinti visus vertimus

en: Delete @language translation
lt: Pašalinti @language vertimus
