translations pack (2.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Delete all translations
lv: Dzēst visus tulkojumus

en: Delete @language translation
lv: Dzēst @language tulkojumu
